5 проміле у крові: У Житомирському районі п’яний водій травмував поліцейського

25.04 11:28    
5 проміле у крові: У Житомирському районі п’яний водій травмував поліцейського

Житель одного з сіл Харитонівської ОТГ запропонував поліцейським гроші, щоб уникнути відповідальності за нетверезе кермування. Отримавши відмову, він накинувся на поліцейського. Нині чоловіка затримано, усі обставини діянь встановлює розслідування.

Увечері 23 квітня до поліції надійшло повідомлення про нетверезого водія у селі Колодязьках. Для його перевірки до села виїхали інспектори сектору реагування патрульної поліції відділу №2 (м. Коростишів) Житомирського РУП. Вони зупинили автомобіль «Citroen», за кермом якого знаходився 51-річний житель сусіднього села. Під час спілкування з чоловіком поліцейські помітили його незв’язну мову та порушену координацію рухів. Алкотестер підтвердив сумніви правоохоронців та зафіксував наявність у крові водія …5,0 проміле алкоголю.

За таких обставин поліцейські склали матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння…). Під час оформлення протоколу чоловік, щоб уникнути відповідальності за скоєне, неодноразово пропонував правоохоронцям винагороду. Поліцейські відмовилися, натомість обурений керманич намагався спровокувати бійку та травмував одного з патрульних.

Відтак слідчі відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського РУП затримали чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою ) КПК України. Чоловікові було повідомлено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу….) та ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.
За чинним законодавством за сукупністю порушень подібні дії караються обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:47
На Миколаївщині прикордонники викрили місцевого мешканц ...
Сьогодні 16:47
3 000 доларів США за втечу зі служби: на Черкащині викр ...
Сьогодні 16:46
На Волині затримали зловмисника, який вимагав гроші у р ...
Сьогодні 16:46
​​​​Заволодів майже 68 млн грив ...
Сьогодні 16:45
На Одещині поліцейські викрили наркоаграрія та вилучили ...
Сьогодні 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Сьогодні 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Сьогодні 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Сьогодні 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Сьогодні 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення