70-річна пенсіонерка з Житомира повірила шахраям та відправила «нареченому»-іноземцю понад чверті мільйона гривень

70-річна пенсіонерка з Житомира повірила шахраям та відправила «нареченому»-іноземцю понад чверті мільйона гривень

10.10 16:13    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, 70-річна житомирянка познайомилася з іноземцем у соціальній мережі. Понад шести місяців спілкування вона готувалася до приїзду чоловіка і навіть оплатила йому дорогу. Та після транзакції новоспечений знайомий зник. Не дочекавшись його, зрозуміла, що потрапила в пастку шахраїв, тому звернулася до поліції.

Жінка розповіла поліцейським, що чоловік назвався сирійцем. У листуванні він розповідав їй, що працює лікарем та переконував у своїх сильних почуттях до українки. Чоловік поділився намірами приїхати до жінки на гостини. Однак для цього йому «не вистачало коштів». Тому пенсіонерка переказала на рахунок, наданий «близьким другом», понад 273 000 гривень. Для цього вона взяла позику в банку.

Нині слідчі встановлюють обставини шахрайства у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 190 КК України.

Водночас поліцейські закликають громадян не переказувати кошти незнайомцям. Не поспішайте надавати позику малознайомим людям, тим більше, віртуальним друзям, з якими ви ніколи не бачилися. Перевіряйте інформацію та, у разі неоднозначних ситуацій, порадьтеся з рідними чи реальними знайомими. Будьте обачними!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Сьогодні 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Сьогодні 17:16
За 3 тисячі доларів обіцяв «вирішити питання» з ВЛК – д ...
Сьогодні 17:16
На Дніпропетровщині судитимуть сестер, які за 4000 дола ...
Сьогодні 17:15
У Кривому Розі судитимуть водія за смертельну ДТП, у як ...
Сьогодні 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Сьогодні 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Сьогодні 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення