На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

25.09 14:29    
Співробітники Служби безпеки спільно з Національною поліцією заблокували злочинне угруповання на чолі зі «смотрящим» однієї із виправних колоній Житомирщини, які налагодили наркотрафік на режимну територію.

Наркозалежним ув’язненим систематично постачали «товар» на будь-який вибір – від психоактивних наркотиків до важких психотропних речовин чи нарковмісних пігулок.

За даними слідства, організував роботу каналу 36-річний кримінальник, який перебуває у статусі т.зв. «смотрящого» за виправним закладом та відповідає за наповнення і зберігання кримінального «общака».

Кримінальний «авторитет» залучив групу зловмисників із вісьмох чоловік, яка постачала та збувала ув’язненим наркотики. До її складу входили як засуджені, так і місцеві жителі.

Отримавши замовлення на заборонений товар, ув’язнені спільники організовували його онлайн закупівлю на підставних осіб – через анонімні акаунти у месенджерах та «ліві» номери.

Їхні зв’язки на волі отримували товар з будь-якої точки України у місцевому поштовому відділенні. Після цього маскували наркотичні речовини серед продуктів та передавали або проносили «на собі» посилки до колонії.

Надалі наркотики і психотропи збували іншим засудженим – за завищеними цінами.

Більша частина прибутків від «бізнесу за ґратами» йшла на поповнення злодійської каси, решта – розподілялася між учасниками угруповання відповідно до участі кожного.

У ході спецоперації правоохоронці затримали одного із учасників наркотрафіку «на гарячому» під час чергової спроби доставки на територію колонії партії наркотику на 100 тисяч гривень.

Під час проведення санкціонованих обшуків у режимних приміщеннях виправної установи, за місцями проживання спільників на волі та їхніх авто правоохоронці вилучили:
- велику кількість наркотичних засобів, психотропних речовин та нарковмісних таблеток,
- злодійську «бухгалтерію» з прибутками-видатками,
- майже 2 млн готівкою у різних валютах,
- мобільні термінали та сім-карти,
- холодну зброю, бойові набої та інші докази протиправної діяльності.
На підставі отриманих СБУ доказів «статусному» організатору та чотирьом активним учасникам угруповання вже повідомлено про підозру у незаконному неодноразовому придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті наркотичних засобів за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні злочину за ст.307 Кримінального кодексу України.

У межах кримінального провадження триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до наркотрафіку.

Перевіряється також інформація щодо причетності до його функціонування посадовців виправного закладу.

Блокування наркоканалу здійснили оперативники СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ГУНП у регіоні та Управлінням стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України, у співпраці з працівниками оперативного відділу установи виконання покарань за процесуального керівництва обласної прокуратури.

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

На Житомирщині СБУ та Нацполіція заблокувала наркотрафік до виправної установи «під дахом» «смотрящого»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 14:42
На Закарпатті прикордонники ліквідували канал переправл ...
Вчора 14:41
Аудит бюджету Луцька: майже 800 млн грн порушень, втрач ...
Вчора 14:40
У Кропивницькому Нацполіція викрила організовану групу, ...
Вчора 14:39
На Закарпатті Нацполіція викрила учасника злочинного кі ...
Вчора 14:38
Викрав жінку з малолітньою дитиною та відкрив вогонь по ...
15 квітня 15:25
Як вибрати утеплювач для будинку з червоної цегли в Хар ...
15 квітня 15:23
Гроші як партнер: як перестати їх боятись і почати друж ...
07 квітня 17:25
Як обрати пам’ятник, який збереже гідний вигляд на роки
06 квітня 16:07
Перше знайомство: чому УЗД вагітності — це не лише про ...
04 квітня 15:34
Arapov.Trade: полный разбор образовательной платформы п ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення