У Житомирі на р. Тетерів виявлено масову загибель риби – окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження

03.10 16:59    
Житомирська окружна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом порушення правил охорони вод, що спричинило забруднення поверхневих вод та створило небезпеку для довкілля (ч. 1 ст. 242 КК України).

Кримінальне провадження розпочато за фактами, встановленими Держекоінспекцією Поліського округу під час перевірки інформації місцевих жителів.

Фахівці зафіксували масовий мор риби вздовж берега р. Тетерів у районі Корбутівки. За оперативною інформацією, загинула значна кількість риб різних видів, серед яких – лящ, окунь, карась, судак, плітка та інші (майже 4,4 тис екземплярів).

Установлено, що вміст розчинного кисню у воді майже утричі менший нормативного рівня. Також відібрано проби води для лабораторних досліджень. За попередніми підрахунками, рибному господарству заподіяно збитків на понад 4 млн грн.

Матеріали кримінального провадження передані до Житомирського райуправління поліції для досудового розслідування.

У Житомирі на р. Тетерів виявлено масову загибель  риби – окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження

У Житомирі на р. Тетерів виявлено масову загибель  риби – окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження

У Житомирі на р. Тетерів виявлено масову загибель  риби – окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Вчора 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Вчора 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Вчора 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Вчора 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Вчора 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
Вчора 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення