Як повідомляє кореспондент Інтернет-видання «Рупор Житомира», сьогодні у Житомирі відбулася прес-конференція керівника Житомирського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина», голови «Фронту Змін» Житомирщини Геннадія Зубка та заступника керівника центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Андрія Пишного.
Тема прес-конференції - застосування адміністративного тиску влади проти опозиції.
Цікаво, що за 20 хвилин до початку прес-заходу в офісі опозиції зникло світло. Тому політики змушені були спілкуватися з журналістами без освітлення. Світло було включено по завершенню прес-конференції.
«Хіба це нормальна подія, коли перед початком прес-конференції відключають світло? І це вже другий раз. А як щойно повідомив Андрій Григорович, то і в Чернівцях така ситуація відбувалася, коли проходив круглий стіл опозиції та зустріч з журналістами», - прокоментував Геннадій Зубко таку подію.