Спорт відновлює людину, впливає на її ментальне здоров‘я, а відновлена людина відновить все, — Наталія Остапченко

15.03 11:37    
Спорт відновлює людину, впливає на її ментальне здоров‘я, а відновлена людина відновить все, — Наталія Остапченко


Формування життєстійкості стає невіднятною потребою в сучасних реаліях. Саме тому у рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я «Ти як?» ініційованою першою леді Олени Зеленської та за підтримки Координаційного центру цивільного населення при Житомирській обласній військовій адміністрації у Житомирі була проведена спортивна руханка для ветеранів та членів їхніх сімей. Загалом участь взяли понад 30 людей.

Окрім ветеранів, до заходу долучилися представники профільних структурних підрозділів Житомирської ОВА, спортсмени, студенти Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та представники інваспорту.

“Така кількість учасників свідчить про перспективність спортивних заходів, як ефективного методу для підтримки ментального здоров’я ветеранів війни та їх родин. Важливо підкреслити, що більшість ветеранів потребують простору для спілкування та інтеграції, щоб відчувати себе повноцінними членами сучасного суспільства”, — зазначила Наталія Остапченко.

Створення спеціалізованих платформ і програм таких як «Формуємо стійкість разом! Спільна руханка», сприяють фізичній активності та соціалізації, що суттєво покращує якість життя учасників бойових дій.

“Ми плануємо інтеграцію ветеранів у спільноту через організацію спортивних заходів на регулярній основі. Ці заходи будуть проводитися не тільки на міському рівні в Житомирі, але й у територіальних громадах області”, — підкреслила Наталія Остапченко.

Враховуючи це, важливо акцентувати на розробці й реалізації комплексних програм, які включають не тільки фізичні вправи, але й психологічну підтримку, спрямовані на розбудову сильної та згуртованої спільноти ветеранів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:58
На Вінниччині прикордонники зупинили «рукавичку» на кол ...
Вчора 16:57
Перед судом постануть учасники наркоорганізації, які ро ...
Вчора 16:57
Незаконне переправлення осіб через кордон за 35 тисяч д ...
Вчора 16:56
Нацполіція ідентифікувала зловмисників, причетних до ви ...
Вчора 16:56
У Дніпрі Нацполіція ліквідувала канал незаконного збуту ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення