Ігор Гундич: Ми обов’язково мали бути лідерами децентралізації

Ігор Гундич: Ми обов’язково мали бути лідерами децентралізації

15.03 13:06    
Житомирська область має перспективний план розвитку на три найближчі роки, до якого увійшло понад 700 проектів. Це утеплення шкіл, відновлення садочків, ремонти доріг, влаштування вуличного освітлення та багато іншого. Інфраструктурні та соціальні об’єкти затвердили під час Ради регіонального розвитку Житомирщини разом із Президентом України.

Про успіхи децентралізації на території області за три роки розповів голова ОДА Ігор Гундич в програмі «Актуально». Адже обрати нові об’єкти для реалізації, мати фінансові ресурси для їх втілення – стало можливим лише завдяки якісному впровадження децентралізації на Житомирщині.

«Ми багато роботи провели за період децентралізації. Ми перша область у рейтингу держави за впровадженням децентралізації. Зрозуміло, що ми змогли залучити більше коштів по інфраструктурній субвенції, з інших фінансових ресурсів. І звичайно, Президент України чітко розуміє, яку колосальну роботу ми провели. Адже Житомирська область є дійсно лідером децентралізації», – наголосив Ігор Гундич.

За словами голови ОДА, область завжди отримує підтримку від Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, який займається децентралізацією по Україні.

«Ми обов’язково мали бути лідерами. Якщо переконуєш всіх, що потрібно об’єднуватися, то в першу чергу маєш показувати: як ти це робиш. Геннадій Зубко з Житомирської області, і він мав показувати на прикладі нашої області, як це робити. Наша область продемонструвала, якою є децентралізація. Ми не підвели ні Президента, ні Геннадія Зубка. Своїм прикладом, прикладом тих «символів змін», які ми втілюємо», – підкреслив голова ОДА.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
Вчора 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
Вчора 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
Вчора 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
Вчора 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення