Геннадій Зубко: Житомиряни отримали можливість вибирати ліфт з картками чи без них

Геннадій Зубко: Житомиряни отримали можливість вибирати ліфт з картками чи без них

14.05 09:58    
Геннадій Зубко: Житомиряни отримали можливість вибирати ліфт з картками чи без них – ми виконуємо передвиборчу Програму «Фронту Змін»

«Фронт Змін» домігся для мешканців житомирських багатоповерхівок можливості вибору відмінити ліфтові картки чи користуватись ліфтом з картками. Відповідне рішення за наполяганням фракції «Фронт Змін» у Житомирській міській раді ухвалив її виконавчий комітет на черговому засіданні 12 травня.

«З перших засідань новообраної міської ради ми наполягали на виконанні вимоги виборців: відмінити ліфтові картки. Саме за багаточисленними зверненнями житомирян пункт про скасування ліфтових карток було внесено до передвиборчої програми «Житомир – місто, де хочеться жити», - розповідає історію питання голова обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко.

За його словами, депутати «Фронту Змін» активно працювали у складі створеної робочої групи щодо діяльності ліфтового господарства у місті.

«Профільною групою було напрацьовано всі деталі стосовно відміни ліфтових карток і виконком був зобов’язаний ухвалити відповідне рішення», - говорить голова фракції «Фронту Змін» у міськраді Борис Буряченко.

За його словами, «введено досить демократичну норму у роботі ліфтового господарства». Згідно нововведення, якщо більш ніж половина мешканців під’їзду чи будинку з другого по останній поверх зберуть збори й напишуть заяву до ЖЕКу про відмову від карток, картки буде відмінено. ЖЕК зобов’язаний нарахувати плату за користування ліфтом без карток. Плата має становити 0,51 грн. із квадратного метру житлової площі квартири. Картковий термінал повинні вимкнути у тримісячний термін з моменту подання заяви до ЖЕКу.

«Позитив введених змін в тому, що мешканці, які задоволені дією карткової системи, мають можливість продовжити користування нею. Таким чином, відтепер житомиряни мають змогу обирати користування ліфтом з картками чи без них. «Фронт Змін», як і декларував у своїй передвиборчій Програмі, домігся можливості скасування ліфтових карток», - підсумував Геннадій Зубко.


Довідково: сканкопія рішення виконавчого комітету Житомирської міськради від 12.05.11 «Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 24.10.02 №603і».


Геннадій Зубко: Житомиряни отримали можливість вибирати ліфт з картками чи без них


Геннадій Зубко: Житомиряни отримали можливість вибирати ліфт з картками чи без них

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:55
ДБР затримало нацгвардійця, який у Кривому Розі смертел ...
Вчора 17:49
Українські рятувальники пройшли навчання у Швеції та от ...
Вчора 17:49
Голова Держприкордонслужби зустрівся з Послом Чеської Р ...
Вчора 17:48
Прикордонники вибороли 18 медалей на Чемпіонаті світу з ...
Вчора 17:48
12 500 доларів за незаконний перетин кордону: прикордон ...
Вчора 17:48
МОЗ: За п’ять років українські медики виконали понад дв ...
Вчора 17:46
У Держгеокадастрі відбулася зустріч з представниками Яп ...
Вчора 17:44
Мінцифри: 15 стартапів представлять Україну на Web Summ ...
Вчора 17:42
Митний огляд за ІІІ квартал 2025 року: Українська митни ...
Вчора 17:40
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 541 доступний кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення