Житомирська «Народна Самооборона» обрала нове керівництво. ФОТО

Житомирська «Народна Самооборона» обрала нове керівництво. ФОТО

07.09 08:44    
За три роки «Народна Самооборона» на Житомирщині виросла з 77 до 3000 членів

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі обласної організації «Народної Самооборони», в неділю 6 вересня Політична партія «Вперед, Україно!»-«Народна Самооборона» провела V обласну конференцію, участь в який прийняв народний депутат України Олег Новіков. Партійці обговорили майбутні плани та поділились досягненнями.

Конференція розпочалась із спілкування народного депутата Олега Новікова з однопартійцями. Мова йшла зокрема про те, яку участь братиме «Народна Самооборона» у майбутніх виборах президента України та депутатів місцевих рад. «Двоє депутатів від коаліції зареєстрували законопроект про проведення виборів депутатів всіх рад у 2010 році. Якщо закон буде прийнятий, то вже сьогодні ми маємо готуватись до цього процесу, адже «Народна Самооборона» повинна бути представлена в усіх районах», - сказав народний депутат.

Торкнувся народний депутат і кадрових питань, адже в деяких регіонах були випадки, коли людей переманювали у «хлібні» партії. На Житомирщині партія виглядає монолітною, проте Олег Новіков висловив переконання, що потрібно на такі речі дивитись з позиції якості, а не кількості сформованих структур. Саме така позиція, за даними соцопитувань, в середньому по Україні має 4,7-5,2%. «Це нормальний відсоток як для молодої політичної сили. Звичайно, Юрій Віталійович Луценко свідомо пішов на зменшення свого рейтингу, ставши міністром, адже фактично він має відповідати за дії кожного даішника чи патрульного, - зазначив народний депутат, - але іншого виходу не було. Більш чесну людину на цю посаду важко було б знайти». Він також зазначав, що партійна організація має потенціал для розвитку, що, зокрема, підтверджує і середній вік партійців – 36 років. На Житомирщині зареєстровано більше 3000 членів партії, але кожен з них – реальний прибічник ідей самооборони.

Звітуючи перед представниками районів голова обласної організації «Народна Самооборона» Сергій Мороз нагадав, що три роки тому прийняв організацію з 77 осіб, а тепер кожен район має партійну структуру. Він також розповів про цікаві та ефективні методи спілкування з людьми, такими як програма, знята обласним телебаченням «Вимагаю відповіді», допомога дітям, святкування на Хортиця Дня Незалежності.

Однопартійцям представили нових керівників. Житомирську міську організацію очолив Олександр Дідівський, а Житомирську районну Олег Калгашкін, що за словами Сергія Мороза, стало підсиленням організації.

Головою обласної партійної організації був одноголосно переобраний Сергій Мороз.

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення