КВУ вимагає припинити переслідування Володимира Піньковського
03.04 08:21
Днями влада на Житомирщині відкрила своє справжнє обличчя, розпочавши гоніння на відомого громадського активіста, представника Руху "Чесно" в області Володимира Піньковського. Останні роки пан Володимир став відомою людиною, відстоюючи справедливість, демократичні цінності, свободу слова та право наших співгромадян на гідне майбутнє. Він як і мільйони українців став учасником Революції гідності. Тож тепер, рік після перемоги нашої країни над режимом Януковича, дивно спостерігати, як влада, яку привели люди, поводиться гірше піж ті, проти кого ми боролись.
Написавши свої думки стосовно керівника області Сергія Машковського в Інтернет-блозі, Володимир Піньковський став об’єктом переслідування спецслужб та міліції. Проти нього за надуманих обставин відкривають кримінальне провадження, допитують сусідів та намагаються «зшити» білими нитками справу. Така поведінка з боку «правоохоронців» та губернатора, який, за нашою інформацією пожалівся до спецслужб, є неприпустимою. Особливо цинічно це виглядає на тлі того, що більшість із тих, хто організував це переслідування, давно мали би бути звільненими зі своїх посад за Законом «Про очищення влади».
Складається враження, що губернатор, який був призначений через перемогу в місті Петра Порошенка на президентських виборах, хоче підняти свій рейтинг за рахунок відомого громадського активіста.
Наша організація висловлює протест проти таких дій влади. Вони неприпустимі в нашому суспільстві та мають бути зупинені. Сергій Машковський, який дозволяє собі бути ініціатором переслідування громадських активістів, і його пособники в пагонах мають бути звільнені зі своїх посад. Ми вимагаємо від них припинити переслідування Володимира Піньковського та публічно вибачитись за свої дії. Житомирська філія Комітету виборців України (КВУ)
RuporZT
|