Житомир, Тетяна Пашкевич: Місто, городяни не повинні фінансувати чиновника

16.10 18:06    
Житомир, Тетяна Пашкевич: Місто, городяни не повинні фінансувати чиновника «Місто, його мешканці не повинні фінансувати чиновника, - впевнена Тетяна Пашкевич, - Місто наймає менеджерів, які шукають гроші й розв’язують конкретні прикладні завдання – ремонт, комунікації, послуги, сервіс, - зазначила Тетяна Пашкевич, кандидат на посаду Житомирського міського голови під час підписання Хартії вільних міст України, яке організував УКРОП.

Як зазначала раніше Тетяна Пашкевич, команда УКРОПУ спирається на міські ініціативи, на самоорганізацію громади, щоб міста стали головним ресурсом змін у країні. «Потрібно запровадити реальне самоврядування, не на папері, а в дійсності. Завжди і всюди самостійно додержуватися принципу рівності один з одним, а також рівності перед законом, брати на себе відповідальність. Не можна вимагати від когось виконання його обов’язків, не виконуючи власних», - впевнена головна уропівка.

За її словами, у Житомирі довіру до влади треба не відновлювати, а створити її, як нове, досі не бачене, але основоположне явище, бо, погодьтеся, неможливо відновити те, чого не було в природі. На жаль, у нас надлишок політиків та «обіцяльників», немає фахівців у галузях. Комунальні підприємства повинні розвиватися. «Як керівник комунального підприємства, мені вдалося вивести його з боргової ями, вперше за десяток років його існування, - зазначила Тетяна Пашкевич, - Якщо перспективи не має у підприємства – скорочувати, а не виконувати функції паразитування на грошових потоках і генеруванні тіньових заробітків для чиновників-кураторів. Ми маємо відмовитися від порочного принципу - «призначаємо своїх смотрящих, родичів, кумів» і «жадібно їмо житомирські ласощі»».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:31
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорн ...
Вчора 22:31
Виманив у військовослужбовця близько 5 000 доларів, під ...
Вчора 22:30
Поліція Києва затримала тренера з джиу-джитсу за підозр ...
Вчора 22:30
Судитимуть групу посадовців Світловодської міської ради ...
Вчора 22:29
СБУ затримала 2 агентів фсб, які коригували російські у ...
Вчора 22:28
Мінветеранів: Ще 47 ветеранів війни із Київщини отримал ...
Вчора 22:26
Ігри Ветеранів: У Вінниці відбувся третій регіональний ...
Вчора 22:24
Мінцифри: Завдяки партнерам надійшло 19 000 пристроїв д ...
Вчора 22:22
Кожна заява до Реєстру збитків – голос України на міжна ...
Вчора 22:20
Україна отримала від Люксембургу ліки для дітей із гепа ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення