Затримано нападників на будинок голови фракції БЮТ Семенистого!

Затримано нападників на будинок голови фракції БЮТ Семенистого!

26.02 13:16    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», імена замовників поки не відомі, але є два виконавці та керівник групи Олег Грабнер.

«Усі визнали свою вину. Зараз вони затримані», ─ говорить Семенистий.

16 лютого депутату на мобільний подзвонила мати Грабнера.
─ Ми спілкувалися хвилин 15. Вона сказала, що має у місті Хмельницький мережу ресторанів та барів. Наголошувала, що її син не був у мене в домі і не був з бандитами.

«Кота не образить», ─ так говорила про свого сина. У кінці розмови вона сказала, що з моєю чи без моєї допомоги вирішить усі питання, бо в неї є гроші.

За повідомленням газети «Субота», 16 лютого ввечері у будинку депутата відбувся слідчій експеримент, у якому брав участь один із виконавців.

─ Він показував, де ходили, що брали. Говорив, що їхали до мого будинку з мікрорайону Богунія. У цього чоловіка грамотне мовлення, ззовні і не скажеш, що це злочинець.

Володимир Семенистий, який є депутатом від Блоку Юлії Тимошенко і членом земельної комісії міськради,, непокоїться, що злочинці можуть уникнути покарання.

─Я переконаний, що це залякування. Зараз з’ясовується, чи це бандитське, а може й політичне замовлення.

З неофіційних джерел «Суботі» стало відомо, що другий виконавець, перебуваючи в житомирському СІЗО загинув за дивних обставин. Також не стало таксиста, який підвозив нападників до будинку депутата: він розбився. Можливо, таким чином «прибираються» зайві свідки цієї гучної справи. Подейкують, що і виконавці, і керівник групи живуть у місті Хмельницькому. Зараз триває слідство.

Довідка: 26 жовтня 2008р. ввечері в дім Володимира Семенистого увірвалися двоє чоловіків в масках. Самого депутата вони не застали. Нападники зв’язали дружину Семенистого Валентину і забрали гроші та прикраси.

За матеріалами газети «Субота»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення