ЄЦ на виборах перемагає?

04.05 09:43    
Принцип відкритих списків знову приносить перемогу Єдиному Центру
Станом на 8 годину ранку 4 травня 2009 року на дочасних місцевих виборах за попереднім підрахунком голосів Єдиний Центр займає передові позиці у 10 населених пунктах.

Зокрема, перемогу здобувають:

1. Вінницька область(Яришівська сільська рада) – Гнатюк Ніна - 52,95%
2. Вінницька область(Горбовецька сільська рада) – Теклюк Леонід – 57,08%
3. Дніпропетровська область(Микільська сільська рада) – Сідович Володимир – 32,5%
4. Закарпатська область(Новоселицька сільська рада) – Ворон Віктор – 50%
5. Івано-Франківська область(Хотимирська сільська рада) – Капуляк Дмитро – 67,12%
6. Полтавська область(Новооржицька селищна рада) – Динник Алла – 35,82%
7. Хмельницька область(Вільховецька сільська рада) – Шевчук Анатолій – 38,85%

Також, єдиноцентристи попередньо перемагають на виборах міських голів. Зокрема, на виборах міського голови м. Лисичанська(Луганська область) лідируючу позицію зайняв Бондаренко Валерій – 17,33%. Міським головою м.Перечин(Закарпатська область) стає єдиноцентристка Гуранич Мирослава, котра наразі є в.о. Перечинського міського голови. Гуранич здобуває впевнену перемогу - свою довіру їй виказали 56,1% виборців. У м.Герца(Чернівецька область) всі шанси стати градоначальником має Скрипкару Василь з попереднім результатом – 28,04% .

Нагадаємо, 3 травня 2009 року вибори міських, сільських та селищних голів відбулися у 48 населених пунктах. У 46-ти із них взяли участь кандидати від Єдиного Центру.

Як відомо, лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль наголошує, що «рецептом успіху» партії є втілення на практиці механізмів відкритих списків. «Більшість політичних сил фактично проігнорували місцеві вибори. Їм там не цікаво. На місцях немає що ділити, а роботи багато», - зазначав Кріль, коментуючи результати дочасних виборів, що відбувалися 15 березня цього року.

За повідомленням представників Єдиного Центру, 3 травня на момент закриття дільниць явка виборців склала майже 67% по всій Україні. В цілому вибори пройшли спокійно, серйозних порушень та неординарних інцидентів під час голосування на дільницях зафіксовано не було. Лише на Руднє-Димерській(Київська обл.) дільниці тимчасово було припинено підрахунок голосів через численні порушення виборчого законодавства, що були виявлені спостерігачами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення