СБУ ліквідувала канал ввезення контрабандної тканини

СБУ ліквідувала канал ввезення контрабандної тканини

05.05 17:38    
Як повідомили Інтернет-порталу , сРупор Житомира в Прес-центрі СБ України, співробітниками спецслужби було встановлено, що службові особи однієї з харківських комерційних структур ввезли з-за кордону велику партію тканин за фіктивними документами.

Зокрема, у документах, які подавалися митним органам для розмитнення імпортованої продукції, були внесені недостовірні дані щодо найменування, кількості та вартості матеріалів. Фактична вартість ввезених тканин, за висновками фахівців Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, більш ніж у 16 разів вища від зазначеної в документах і складає 640 тисяч гривень. Крім цього імпортовані товари були задекларовані за невірним кодом Українського класифікатору товарів зовнішньоекономічної діяльності, завдяки чому посадові особи харківської комерційної фірми намагалися неправомірно заощадити на сплаті ввізного мита.

Внаслідок таких дій посадові особи харківської фірми-імпортера незаконно зменшили суму обов'язкових платежів при розмитненні продукції іноземного виробництва, чим нанесли суттєву шкоду економічним інтересам державі.

Слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області за вказаним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.201 Кримінального кодексу України (контрабанда товарів у великому розмірі, вчинена за попередньою змовою групою осіб).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:51
На Закарпатті детективи БЕБ скерували до суду справу що ...
Сьогодні 17:51
Детективи БЕБ у 2025 році вилучили з незаконного обігу ...
Сьогодні 17:50
Одеський агропостачальник відшкодував до бюджету майже ...
Сьогодні 17:50
Кожен українець і українка важливі, де б вони не були: ...
Сьогодні 17:49
Заволодіння лісовими землями під Києвом: викрито схему ...
Сьогодні 17:36
До Урядової ініціативи надання адресної допомоги долучи ...
Сьогодні 17:34
Українці почали отримувати перші запрошення на Скринінг ...
Сьогодні 17:32
Мінфін та керівництво ЄІБ обговорили новий портфель про ...
Сьогодні 17:30
В Україні впроваджується верифікація терміналів Starlin ...
Сьогодні 17:28
Понад 49 тис. документацій із землеустрою та оцінки зем ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення