4 березня відбудеться аукціон з приватизації «Вінницького заводу «Кристал»
13.02 10:18
4 березня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал» у кількості 89932000 штук, що становить 100 % статутного капіталу товариства.
Актив розташований за адресою: Вінницька обл., м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21.
Стартова ціна — 89 932 000 гривень.
Гарантійний внесок — 8 993 200 гривень.
Завод «Кристал» має високу інвестиційну привабливість, адже це унікальне підприємство, яке займається переробкою алмазів у діаманти. Все необхідне технологічне обладнання для процесу обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантовими вставками наявне в повному обсязі.
До складу об’єкта приватизації входять 14 одиниць нерухомого майна, а саме: виробничі, складські та нежитлові приміщення. Площа всіх будівель та споруд — 9533,0 м², розташований актив на земельній ділянці площею 1,9959 га.
Також до власності активу входить рухоме майно:
верстати;
виробниче обладнання;
автотранспортні засоби у кількості 10 одиниць.
Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 3 березня.
RuporZT
|