Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень

19.09 14:52    
Жінка розповсюджувала готові до вжитку наркотичні засоби та психотропні речовини у Хмельницькому та Луцьку. Фігурантку затримали та оголосили про підозру.

Жителька Хмельницького займається збутом наркотичних засобів та психотропних речовин – саме таку інформацію встановили оперативники Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Бажаючи заробити легких грошей, 38-річна жінка почала працювати на один із інтернет-магазинів, який «спеціалізувався» на незаконному продажі психотропних речовин. Вона отримувала через поштовий зв’язок заборонений товар, фасувала його та робила «мастер-клади» - закладки з великою кількістю наркотичних засобів, для подальшої реалізації серед наркозалежних осіб у Хмельницькому та Луцьку.

Оперативники внутрішньої безпеки та управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області ДБН НПУ спільно із слідчими хмельницької поліції затримали фігурантку одразу після отримання чергової партії наркотиків біля одного з поштових відділень.
Під час проведення першочергових слідчих дій у зловмисниці вилучили близько кілограма pvp солей, готові до збуті закладки з психотропною речовиною, електроні ваги та засоби для фасування.

За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить приблизно пів мільйона гривень.

Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури слідчі поліції Хмельниччини оголосили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. За незаконні оборудки з наркотиками їй загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:13
Мінсоцполітики пропонує маломобільним киянам отримати р ...
Вчора 18:10
Прикордонники долучилися до порятунку чоловіка у засніж ...
Вчора 18:09
Прикордонники затримали організатора незаконного перети ...
Вчора 18:08
Делегація Посольства Чеської Республіки в Україні здійс ...
Вчора 18:08
Сучасне ІТ-обладнання посилить аналітичний потенціал Мо ...
Вчора 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення