Судитимуть учасника організованої групи з Тернопільщини, яка створила транспортну компанію з перевезення ухилянтів через кордон

03.07 14:10    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо одного з членів організованої групи з Тернопільщини, яка переправляла через кордон чоловіків призовного віку. Для прикриття нелегального «бізнесу», ділки спеціально зареєстрували липову транспортну компанію.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Місцевий підприємець з двома спільниками оформили на підставну особу підприємство, яке начебто займалося міжнародними перевезеннями. Згідно з отриманими ліцензією, компанія отримала дозвіл перевозити за кордон вантажі та пасажирів.

Учасники групи підшукували чоловіків, охочих незаконно виїхати до Європи. Вони реєстрували їх у системі «Шлях» як водіїв підприємства, таким чином ухилянти безперешкодно потрапляли за кордон. Коштували «послуги» 7 тисяч доларів США з кожного «клієнта».

Обвинувачений виконував усі вказівки організатора, крім пошуку «клієнтів», оформлював відповідні документи та отримував гроші за надані «послуги». Він також координував дії ухилянтів під час перетину державного кордону.

Чоловіка обвинувачують у незаконному переправленні осіб через державний кордон, вчиненому повторно, організованою групою (ч. 3 ст. 332 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також арештоване його майно – мікроавтобус, з допомогою якого здійснювали незаконні перевезення.

Раніше працівники ДБР повідомили про підозру організатору та ще одному співучаснику злочинної групи. Вони обоє наразі переховуються від слідства, розслідування щодо них виділено в окреме провадження.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:37
Ігор Клименко: Служби системи МВС поруч із людьми в цей ...
Вчора 17:36
На українсько-польському кордоні припинено ввезення тов ...
Вчора 17:35
Псевдомашиністом до Молдови: прикордонники викрили злоч ...
Вчора 17:35
Понад 500 тис грн незаконних виплат за відсутність на р ...
Вчора 17:34
Сексуальне рабство під прикриттям працевлаштування: при ...
Вчора 17:08
Гранти на світло для бізнесу — Уряд розширює програму « ...
Вчора 17:06
У 2025 році державні кадастрові реєстратори Чернігівщин ...
Вчора 17:04
Сергій Боєв на конференції OFDEF: протиповітряна оборон ...
Вчора 17:02
Всесвітня спадщина ЮНЕСКО під атакою: росіяни пошкодили ...
Вчора 17:00
Митний огляд «Українська митниця: розвиток попри війну» ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення