Повідомлено про підозру «ректору» луганського медуніверситету, який розповсюджує російську пропаганду

15.08 11:19    
За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю Луганська за фактом колабораційної діяльності (ч. 3, ч. 5 ст. 111- 1 КК України).

Читайте по темі: Двом підприємцям, які виготовили непридатні для використання боєприпаси, повідомлено про підозру у шахрайстві - https://ruporzt.com.ua/ukraina/189405-dvom-pdpriyemcyam-yak-vigotovili-nepridatn-dlya-vikoristannya-boyepripasi-povdomleno-pro-pdozru-u-shahraystv.html.

За даними слідства, під час захоплення частини регіону у 2014 році підозрюваний підтримав окупаційну владу. Працював головним лікарем «державної установи «Луганський республіканський клінічний онкологічний диспансер лнр».

У листопаді 2022 року чоловік обійняв посаду «ректора Луганського державного медичного університету імені святителя Луки». На сьогодні виш є федеральним державним бюджетним закладом вищої освіти та підпорядковується міністерству охорони здоров’я рф.

На цій посаді він здійснює антиукраїнську пропаганду та впроваджує стандарти освіти держави-агресора.

Псевдоректор медуніверситету періодично коментує на камери пропагандистських регіональних та російських ЗМІ про стан роботи вишу та висловлюється на підтримку президента країни-агресора.

Взимку 2022 року він взяв участь у «нараді із загальноосвітніми та науковими делегаціями», яка відбулась у м. ростов-на-дону рф.

Наразі підозрюваний – член ворожої політичної партії «єдина росія» та один із лідерів вересневих «виборів до парламенту лнр». Перебуває під санкціями РНБО.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
23 січня 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
23 січня 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
23 січня 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
23 січня 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
23 січня 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення