Прем’єр-міністр і представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили спільні виклики воєнного часу

19.10 21:32    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, у Києві, 19 жовтня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із главами та представниками релігійних організацій, які входять до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Учасники обговорили виклики, пов’язані з повномасштабною агресією росією, та як їм протидіяти.

«Гуманітарна допомога, розміщення й підтримка вимушених переселенців, капеланство, психологічна допомога, різноманітні соціальні проекти, адвокація України на міжнародній арені — це далеко не повний перелік сфер, де церква, релігійні організації та держава діють синхронно. Тому Уряд усвідомлює величезне значення вашої роботи й буде максимально їй сприяти», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що держава високо цінує роль церков і релігійних інститутів у зміцненні обороноздатності України. Зокрема, професіоналізується військове капеланство, а здобутий ними досвід дозволяє проаналізувати проблеми й вдосконалити систему військового духовенства.

Також учасники зустрічі торкнулися питань гуманітарної і соціальної допомоги українцям, які внаслідок російського вторгнення опинилися за кордоном.

«Вони потребують надійного зв’язку з Україною. Ми повинні зробити все належне, щоб ці люди відчували свою нерозривність із Україною, повернулися сюди і включилися в процес мирної відбудови не лише після нашої перемоги, але й зараз», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль наголосив на важливості долучення церков і релігійних організацій до реалізації програм ментального здоров’я, якими сьогодні опікується перша леді Олена Зеленська.

«Одна із центральних тем комунікації влади, церков і релігійних організацій – це блокування спроб ворога використати церкву й віруючих на шкоду національній безпеці України. Переконаний, що тут ми усі солідарні й будемо діяти разом енергійно та ефективно», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду висловив впевненість, що сьогоднішня зустріч консолідує зусилля заради перемоги, зміцнення духовності та кращого майбутнього українського народу та України.

Учасники зустрічі також вшанували хвилиною мовчання пам’ять священнослужителів, які загинули, виконуючи свій громадянський і людський обов’язок, та всіх, хто поклав життя за свободу України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:45
Оперативники Держприкордонслужби викрили масштабну схем ...
Вчора 20:44
Поліцейські Куп’янщини повідомили про підозру чоловіку ...
Вчора 20:43
«Сходки», побори з ув’язнених та наркотрафік у Хмельниц ...
Вчора 20:43
На Хмельниччині до 5 років ув’язнення засудили 40-річно ...
Вчора 20:42
Понад 15 млн грн — на Тернопільщині ДБР викрило посадов ...
Вчора 20:36
Мінсоцполітики: Підписано меморандум для підтримки вете ...
Вчора 20:34
Мінрозвитку: До Києва прибувають міжнародні делегації д ...
Вчора 20:32
Підготовка до зими, стан комунальних підприємств та роз ...
Вчора 20:30
Україна повертає своїх Героїв і відновлює історичну спр ...
Вчора 20:28
Мінмолодьспорт: Україна посилює підготовку до впровадже ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення