П’яна ДТП, домашнє насильство та хабар: горохівські поліцейські задокументували «букет» правопорушень

24.10 10:17    
Усе це скоїв 53-річний мешканець села Звиняче, що у Луцькому районі.

У суботу, 21 жовтня, до поліції надійшло звернення від 48-річної жінки про те, що її співмешканець у стані алкогольного сп’яніння поводиться неадекватно та чинить домашнє насильство. Правоохоронці оперативно прибули на вказане місце і припинили правопорушення. Окрім цього, виявилось, що напередодні чоловік скоїв п’яну ДТП, на це вказував автомобіль з явними механічними пошкодженнями, що був на подвір’ї, та й сам порушник у цьому зізнався. На щастя, у автопригоді ніхто не травмувався.

п’яна дтп, домашнє насильство та хабар: горохівські поліцейські задокументували «букет» правопорушень

Під час складання адмінматеріалів про скоєння ДТП та керування у стані сп’яніння, чоловік намагався «порішати» з поліцейськими й, незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, надав правоохоронцям тисячу гривень неправомірної вигоди. Співробітники поліції на місце викликали слідчо-оперативну групу, що задокументувала факт дачі хабаря, гроші вилучили.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 369 Кримінального кодексу України. Також на порушника склали адмінпротоколи за ст. 124, 130 та 173-2 КУпАП.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:57
У Кропивницькому рятувальники деблокували чоловіка з по ...
Вчора 22:57
Алла Басалаєва у Дніпрі: Фінансовий контроль за сферою ...
Вчора 22:56
Голова Держаудитслужби з аудиторами Запоріжжя обговорил ...
Вчора 22:55
Делегація КМЄС ознайомилася з роботою пунктів пропуску ...
Вчора 22:54
Судитимуть членів організованої групи, які незаконно за ...
Вчора 22:28
МОЗ: В Україну надійшло понад 488 тис. доз вакцини від ...
Вчора 22:26
Уряд удосконалив механізм компенсації аграріям за пошко ...
Вчора 22:24
Віктор Ляшко зустрівся з Послом КНР: обговорили співпра ...
Вчора 22:22
МОЗ: Оновлений Календар щеплень-2026 — перехід на комбі ...
Вчора 22:20
НСЗУ здійснила першочергові виплати на суму близько 3,4 ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення