На Черкащині затримали одесита, який організував схему переправлення ухилянтів через держкордон

25.10 00:30    
За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Одеси, який організував схему незаконного перетину чоловіками призовного віку державного кордону (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, раніше судимий підозрюваний за попередньою змовою з іншими особами налагодив переправлення військовозобов’язаних за кордон. Мав намір перевезти місцевого жителя до Республіки Польща.

Він обіцяв підготувати пакет документів, що надавав змогу безперешкодно перетнути держкордон. Винагорода за цю «послугу» становила 190 тис грн.

Підозрюваного затримали на одній із АЗС у Черкасах безпосередньо під час отримання частини обумовленої суми – 30 тис грн. Наразі йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Досудове розслідування триває. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до організації незаконної схеми.

Протиправну діяльність викрито спільно зі слідчими Черкаського РУП ГУ Нацполіції в Черкаській області за сприяння співробітників Управління СБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 14:42
На Закарпатті прикордонники ліквідували канал переправл ...
Вчора 14:41
Аудит бюджету Луцька: майже 800 млн грн порушень, втрач ...
Вчора 14:40
У Кропивницькому Нацполіція викрила організовану групу, ...
Вчора 14:39
На Закарпатті Нацполіція викрила учасника злочинного кі ...
Вчора 14:38
Викрав жінку з малолітньою дитиною та відкрив вогонь по ...
15 квітня 15:25
Як вибрати утеплювач для будинку з червоної цегли в Хар ...
15 квітня 15:23
Гроші як партнер: як перестати їх боятись і почати друж ...
07 квітня 17:25
Як обрати пам’ятник, який збереже гідний вигляд на роки
06 квітня 16:07
Перше знайомство: чому УЗД вагітності — це не лише про ...
04 квітня 15:34
Arapov.Trade: полный разбор образовательной платформы п ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення