У столиці перед судом постануть посадовці держадміністрації за розтрату коштів

01.11 12:47    
Начальнику та заступнику управління освіти за скоєний злочин загрожує позбавлення волі до восьми років.

У ході реалізації отриманої інформації слідчі за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва викрили двох посадовців у розтраті державних коштів.

Слідча Шевченківського управління поліції Олена Яремчук повідомила, що управління освіти районної адміністрації уклало з підприємцем договір на закупівлю біотуалетів для укриттів у навчальних закладах Шевченківського району:

«Ми з’ясували, що посадові особи закупили необхідні предмети за завищеною вартістю. У свою чергу, було безпідставно перераховано бюджетні кошти на суму понад 370 тисяч гривень. Ми повідомили фігурантам про підозру за частиною 4 статті 191 - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем Кримінального кодексу України. Крім того, Шевченківський районний суд столиці обрав очільниці районного управління освіти запобіжний захід у вигляді застави у розмірі майже 190 тисяч гривень».

Наразі досудове розслідування завершено. Слідчі скерували матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом до суду для розгляду справи по суті. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:35
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Вчора 23:34
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Вчора 23:34
“Мобілізував” десятьох чоловіків заради показників: під ...
Вчора 23:33
Засуджено псевдоволонтерку, яка виманювала гроші за «ев ...
Вчора 23:33
Вчора український зведений загін ДСНС повернувся з майж ...
Вчора 23:44
Держгарантії на портфельній основі: Уряд оновив правила ...
Вчора 23:42
МОЗ узгодило з представниками французького агентства но ...
Вчора 23:40
Стартував відбір українських технологічних компаній для ...
Вчора 23:38
41,1 млн грн із коштів UNITED24 спрямують на підтримку ...
Вчора 23:36
Микола Калашник: З 1 вересня Укрзалізниця підвищить зар ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення