У Києві дільничні офіцери разом з патрульними поліцейськими виявили крадія

06.11 16:38    
Зловмисник викрав з магазину USB-колонки та інший товар, але втекти йому завадили правоохоронці. За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, місцевому мешканцю загрожує до восьми років позбавлення волі.

Під час відпрацювання території району дільничні офіцери поліції Дніпровського управління поліції Сергій Власенко та Віталій Острижній помітили в приміщенні магазину на проспекті Соборності чоловіка, який підозріло себе поводив. Він довго ходив між рядами та постійно озирався.

Дільничний офіцер Сергій Власенко розповів, що вони з напарником попросили патрульних поліцейських бути готовими зупинити чоловіка для перевірки.

«Коли невідомий пройшов повз касову зону, охоронець попросив його показати вміст рюкзака, але чоловік продовжував іти до виходу. Зловмисник розраховував не сплативши винести із магазину у своєму рюкзаку товару майже на тисячу гривень. Зрештою, відвідувача на вулиці зустріли поліцейські. Слідчо-оперативна група вилучила речові докази: три портативні колонки, дві банки «енергетика», два газові балони, газовий пальник та засоби гігієни. Порушника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився 30-річний місцевий мешканець, відносно якого наразі розглядаються обвинувальні акти у Дніпровському, Дарницькому та Деснянському районних судах міста Києва, за вчинення аналогічних злочинів».

Слідчі територіального підрозділу, за процесуального погодження із Дніпровською окружною прокуратурою м. Києва, повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення