Запорізькі поліцейські повідомили депутатці селищної ради про підозру у колабораційній діяльності

06.11 16:43    
В тимчасово окупованому Мелітопольському районі зловмисниця підтримала незаконну владу та добровільно обійняла посаду директора одного із закладів освіти. Зрадниця спланувала та організувала освітній процес відповідно до вимог російського законодавства. Їй загрожує до трьох років ув’язнення.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що до початку повномасштабного вторгнення армії рф на територію України жінка була обрана депутатом Приазовської селищної ради Мелітопольського району. Також з 2017 року вона очолювала один з навчальних закладів району.

Після захоплення військами країни-агресора селища міського типу Приазовське 53-річна зрадниця змінила свої політичні погляди, налагодила відносини з окупаційною владою та представниками незаконних збройних формувань. У квітні минулого року депутатка-«освітянка» добровільно очолила навчальний заклад на території тимчасово окупованого Приазовського та почала впроваджувати в навчальний процес стандарти освіти і навчальні плани російської федерації. Серед основних змін - спілкування виключно російською мовою, заперечення існування культурних цінностей українського народу, його історико-культурних надбань і традицій.

Правоохоронці заочно повідомили зрадниці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення