Матвій Бідний: У нас є чіткий вектор, який визначив Президент, і ми рухаємось за цим орієнтиром

10.11 20:57    
Міністерство молоді та спорту України працює у звичайному режимі та ніщо не зупинить ані Україну загалом, ані наш спорт, ані активну роботу нашої молоді на перемогу.

Читайте по темі: Газові котли та водонагрівачі: Як ефективно забезпечити приміщення теплом та гарячою водою - https://ruporzt.com.ua/interestingness/194320-gazov-kotli-ta-vodonagrvach-yak-efektivno-zabezpechiti-primschennya-teplom-ta-garyachoyu-vodoyu.html.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» повідомив виконуючий обовʼязки Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний. Він також додав, що Україна виборола вже понад 50 ліцензій на Паризьку Олімпіаду та ставить амбітні цілі на майбутнє.

Відповідаючи на запитання про можливі зміни у роботі Міністерства, Матвій Бідний повідомив, що Мінмолодьспорту продовжить працювати за вектором, який визначив Президент України Володимир Зеленський, з акцентом на масовий та дитячий спорт, патріотичне виховання та реабілітація наших поранених героїв.

«Людський капітал – це запорука майбутнього України. Здорові й вмотивовані люди мають стати основою національної безпеки», – зауважив Матвій Бідний.

Крім того, в.о. Міністра висловився проти повернення країн-агресорів на міжнародні змагання та повідомив, що Міністерство буде протидіяти росіянам у спробах використовувати спорт для воєнної пропаганди.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення