Реформа шкільного харчування буде частиною відновлення України

14.11 09:12    
Уряд ухвалив Стратегію реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року. У межах її реалізації Уряд зараз має чотири стратегічні цілі. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час презентації Стратегії реформи шкільного харчування, що відбулася за участі першої леді Олени Зеленської 13 листопада.

Читайте по темі: Універсальність піци: Від вечірки з друзями – до бізнес-ланчу - https://ruporzt.com.ua/interestingness/194257-unversalnst-pci-vd-vechrki-z-druzyami-do-bznes-lanchu.html.

«Перша — забезпечити фінансовий ресурс. Це активна участь громад у фінансуванні та допомога держави у вигляді субвенцій. Зокрема, в державному бюджеті на 2024 рік передбачено 1,5 млрд грн на модернізацію шкільних їдалень. Друга ціль — відновити харчоблоки з використанням новітніх технологій та принципів системи управління безпечністю харчування», — сказав Денис Шмигаль.

Третя стратегічна ціль, за словами очільника Уряду, це забезпечити громади та школи кадрами для організації харчування. Прем’єр-міністр наголосив, що ключовими тут будуть конкурентна зарплата, державне замовлення, підвищення кваліфікації, цифровізація.

«Четверта стратегічна ціль — впровадити якісне меню та стимулювати свідомий вибір дітьми продуктів, корисних для здоров’я. Крім відповідних рекомендацій, це ще й потужна просвітницька кампанія серед дітей та батьків про здорове харчування», — зауважив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що мета держави — забезпечити різноманітне, збалансоване і якісне харчування в школах і дошкільних закладах.

«Стратегія реформи — це путівник, карта, підкажчик, навігатор у впровадженні реформи. До роботи над нею долучилися як профільні міністерства й державні структури, так і представники наших партнерів, активісти. Так реформа по-своєму об’єднала цілу країну та її громадський і урядовий сектори. Будь-яка реформа — це колективна справа й колективна відповідальність», — зазначила перша леді Олена Зеленська.

Прем’єр-міністр наголосив, що реформа шкільного харчування буде частиною відновлення України.

«Тут — як і в багатьох інших секторах — мусимо відбудувати краще, ніж було. Проекти нового будівництва чи відбудови шкіл та садочків повинні включати в себе стандарти якості шкільного харчування», — підкреслив Глава Уряду.

Як повідомив Денис Шмигаль, Стратегія буде реалізована у два етапи. Перший етап завершиться наприкінці наступного року. Він закликав усіх відповідальних включатися в роботу, зокрема громади, адже від них, за його словами, залежатиме виконання практичних кроків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
25 липня 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
25 липня 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
25 липня 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
25 липня 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
25 липня 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення