В Мінагрополітики підготували зміни до порядку надання урядових грантів на розвиток садівництва

20.11 23:41    
Зсічня 2024 року планується розширення умов надання урядових грантів за програмою «єРобота» на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Відповідні зміни підготовлені Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Читайте по темі: Електронний документообіг в бухгалтерії та важливість сучасного програмного забезпечення - https://ruporzt.com.ua/interestingness/194588-elektronniy-dokumentoobg-v-buhgalteryi-ta-vazhlivst-suchasnogo-programnogo-zabezpechennya.html.

Зокрема, пропонується змінити умови щодо висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних ділянках. Згідно з новими нормами, пункт 4 Порядку надання грантів доповнять таким змістом:

гранти надаються для висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних земельних ділянках, загальна площа якої/яких становить від 1 до 25 гектарів;
допускається розташування між земельними ділянками господарських шляхів, прогонів, полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень, рубежів (річок, струмків, каналів, лісосмуг, рослинних смуг, дерев, стежок, рівчаків, ярів, заболочених земель).

Інформацію необхідно врахувати підприємцям при розробці проекту висадки насаджень, якщо вони планують звернутися за отриманням гранту в 2024 році.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення