Шмигаль взяв участь у засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

28.11 23:26    
Стійка нація починається з конкретної людини. Тому завдання Уряду — створити умови для її розвитку, для реалізації усіх потенційних талантів та можливостей.

Читайте по темі: Путешествия на долгое время: как сохранить чистоту вашего дома с помощью робота-пылесоса - https://ruporzt.com.ua/interestingness/195304-puteshestviya-na-dolgoe-vremya-kak-sohranit-chistotu-vashego-doma-s-pomoschyu-robota-pylesosa.html.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, що відбулося 28 листопада за участі першої леді України Олени Зеленської.

«Інвестуючи в людину, ми інвестуємо в сильну Україну. В державу, яка перемагає і яка успішно відновлюється. Відбудова та подальший розвиток потребують величезних людських ресурсів. Тому наскрізними напрямками в роботі Уряду є повернення українців з-за кордону, інтеграція у цивільне життя колишніх військовослужбовців, ветеранів, адаптація населення на деокупованих територіях. А головне — зміцнення ментального здоров’я українців», — відзначив Денис Шмигаль.

«Наступний рік має бути роком максимального поширення проектів у регіонах. Щоб психологічні послуги дійшли до кожного українця, хоч би як він не жив віддалено від великих міст», — зазначила перша леді України Олена Зеленська.

Як повідомив Прем’єр-міністр, Координаційний центр з психічного здоров’я провів попередній аудит наявних послуг і фахової спроможності надавачів у регіонах. Визначені 1102 територіальні громади, у яких є послуги у сфері ментального здоров’я або наявний потенційний надавач.

«Наприклад, у сфері освіти — така можливість є у 87% громад України. Але у сфері соціального захисту показник покриття послугами сягає лише 27%. Після аудиту кількості слід провести аудит якості цих послуг. Необхідно зрозуміти, чого не вистачає для того, щоб захист ментального здоров’я був дієвим та ефективним», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що фокус роботи Уряду й міністерств — це присутність контексту ментального здоров’я в усіх політиках, де людина взаємодіє з державою

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:14
Стипендії курсантів ВВНЗ у 2026 році: скільки отримують ...
Вчора 21:13
Уточнення: 13 000 доларів за проходження служби у тилов ...
Вчора 21:12
На Кіровоградщині викрито суддю районного суду, який за ...
Вчора 21:11
На Рівненщині судитимуть медсестру, службова недбалість ...
Вчора 21:11
Чоловік обвинувачується у згвалтуванні 13-річної дівчин ...
Вчора 21:20
Держспецзв’язку затвердила рекомендації з кіберзахисту ...
Вчора 21:18
У МОЗ обговорили реалізацію ключових урядових ініціатив ...
Вчора 21:16
Україна наближає географічні зазначення харчових продук ...
Вчора 21:14
Денис Шмигаль обговорив із Президенткою Бундестагу пода ...
Вчора 21:12
Міноборони повідомило, що вивчають на БЗВП і чому це кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення