Два кілограми бурштину та понад 20 кубів незаконної деревини: на Рівненщині поліцейські документують злочини у сфері довкілля

05.12 23:22    
Під час посилених заходів, які тривають на території області, поліцейські вживають заходів реагування у попередженні та протидії незаконній порубці лісу та видобуванню бурштину.

Учора, четвертого грудня, за отриманим повідомленням про водія буса, який підозріло маневрує проїзною частиною, працівники сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (смт Володимирець) між селом Краснопілля та селищем Володимирець зупинили автомобіль «Volkswagen Transporter».

Під час візуального огляду поліцейські виявили під водійським сидінням підозрілий пакет, в якому містилося каміння бурштину-сирцю. 28-річний кермувальник, житель Володимирця, від будь-яких пояснень відмовився.

Слідчо-оперативна група задокументувала вчинене кримінальне правопорушення. У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 240-1 КК України, «сонячне» каміння вагою понад два кілограми скеровуватиметься для проведення гемологічної експертизи. Транспортний засіб доставлений на територію відділення поліції. Вирішується питання про накладення на вилучене арешту.

Крім того, минулої доби під час перевірки законності діяльності пилорами в селі Олександрівка колишнього Зарічненського району дільничний спільно із поліцейським офіцером громади виявили лісодеревину без відповідних документів.

За результатами огляду місця події слідчі ВП №2 (смт Зарічне) вилучили 30 колод сосни загальним об'ємом майже 10 кубічних метрів.

Також 60 колод незаконної лісопродукції виявили на пилорамі в селі Дермань-2 працівники відділення №6 (м.Здолбунів) під час відпрацювання території обслуговування. За результатами проведених слідчих дій правоохоронці вилучили майже 11 кубів дерев породи сосна.

За обома фактами незаконної порубки та зберігання лісу тривають досудові розслідування, у рамках яких встановлюються походження деревини та особи, причетні до вчинених кримінальних правопорушень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення