Уряд завершив формування Наглядової ради Нафтогазу

30.12 11:08    
Кабінет Міністрів України на засіданні 29 грудня погодив призначення представника держави у Наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», чим фактично завершив її формування.

«Окрім того, що це покращує ефективність управління компанією, сильна Наглядова рада має стати орієнтиром для партнерів та поштовхом для залучення нових інвестицій», - наголосила Перший віце-прем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Читайте по темі: Google Pay: Інноваційна система оплати - https://ruporzt.com.ua/interestingness/197094-google-pay-nnovacyna-sistema-oplati.html

Представником держави у наглядовій раді компанії призначили Костянтина Мар'євича – першого заступника Держсекретаря Кабміну. Як представник держави Костянтин Мар'євич входив до наглядових рад АТ "Магістральні газопроводи України" , АТ "Укрзалізниця" та продовжує бути у Наглядовій раді НАК "Нафтогаз України".

Наглядова рада є складовою реформи системи корпоративного управління. Реформа відповідає рекомендаціям Організації економічного співробітництва та розвитку з управління державними компаніями та має на меті створити сучасні механізми професійного управління компанією в інтересах громадян України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:58
На Вінниччині жінка намагалася вивезти сина подруги за ...
Вчора 16:58
Правоохоронці вручили підозру жінці, яка допомагала чол ...
Вчора 16:56
Держаудитслужба долучилася до проєкту з євроінтеграції ...
Вчора 16:56
Волинські поліцейські викрили підпільне виробництво та ...
Вчора 16:55
Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку ...
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
16 січня 18:07
Успешный бизнес на Amazon: советы для начинающих
14 січня 23:26
Сучасний таунхаус: особливості та переваги
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення