На Рівненщині у ще одному відділенні поліції функціонуватиме система «Custody Records»

07.06 23:56    
Відділення у Корці — це сьомий підрозділ у регіоні та 102 в Україні, де впроваджена система «Custody Records».

Безпекову ініціативу, спрямовану на забезпечення прав затриманих громадян, а також поліцейських від необґрунтованих звинувачень, вдалось реалізувати завдяки дієвій співпраці місцевого самоврядування і поліції.

Ознайомитись із роботою системи запросили представників місцевої влади, прокуратури, суду, медиків, безоплатної правничої допомоги та адвокатів.

Роботу сучасної системи фіксації дотримання прав людини в деталях презентував присутнім заступник начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України Володимир Захаренко. Він продемонстрував дії поліцейських від моменту затримання і доставлення особи до підрозділу поліції до моменту її звільнення чи доставлення в кімнати для затриманих.

Він зауважив, що «Custody Records» це ще один крок Національної поліції до збереження всіх прав затриманих осіб. Адже проєкт — це сукупність складових, які у взаємодії дозволяють забезпечити безпеку затриманих чи доставлених громадян, а також поліцейських.

Адже до інформаційної підсистеми вносяться дані про все, що відбувається із затриманим, а система відеоспостереження фіксує всі дії як поліцейських, так і затриманих. Завдяки проєкту відбувається зонування підрозділу поліції за принципами: робота із громадянами та робота із затриманими.

Функціонування такої системи дозволяє мінімізувати кількість скарг від громадян щодо неправомірного поводження із затриманими та запобігати необґрунтованим звинуваченням.

Це ще один крок до впровадження європейських стандартів, а відтак — безпеки громадян.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення