МОЗ та USAID продовжують співпрацю: нові проекти для зміцнення системи охорони здоров'я

03.09 19:21    
Сьогодні, 3 вересня 2024 року в Міністерстві охорони здоров'я України відбулася зустріч представників МОЗ на чолі з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яку очолювала Джулі Кьонен, Директор Місії в Україні.

Під час зустрічі присутні обговорили спільні проекти у сфері охорони здоров'я, які реалізуються завдяки плідній співпраці МОЗ з USAID та перспективні напрямки, які доцільно розвивати у майбутньому.

Віктор Ляшко висловив подяку USAID за підтримку, яку надає USAID Україні вже багато років поспіль, а також посилену допомогу з початком повномасштабної війни.

«Наша співпраця з USAID триває десятки років, і ми цінуємо підтримку, яку надає уряд та народ Сполучених Штатів Америки. Оремо вдячні за гнучкість у реагуванні на нагальні запити та потреби нашої країни. Завдяки ефективно налагодженій співпраці вдається реалізувати велику кількість успішних проектів, які направлені як на стратегічний розвиток системи охорони здоров'я України, так і на підвищення її стійкості в умовах постійної необхідності реагувати на виклики війни. Йдеться, зокрема, про продовження процесу реформування медичної системи та формування спроможної мережі медичних закладів по всій Україні, перегляд регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів, здійснення прозорих закупівель, протидію ВІЛ-інфекції та туберкульозу, розвиток системи громадського здоров'я, цифровізацію», - зазначив Міністр охорони здоров'я України.

Окрім цього, приділили увагу новим проектам USAID, серед яких проект Rehab4U, спрямований на розвиток системи реабілітації у сфері охорони здоров'я в Україні. Також Віктор Ляшко підкреслив важливість запуску нового проекту щодо подальшого реформування медичної системи та ще одного проекту у сфері ментального здоров'я.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
06 грудня 18:47
Рятувальники ліквідували пожежу в приватному домоволоді ...
06 грудня 00:56
Сучасні технології на варті безпеки: запорізькі рятувал ...
06 грудня 00:55
Алла Басалаєва: Посилені механізми фінансового контролю ...
06 грудня 00:55
Аудиторська рада визначила напрями для удосконалення си ...
06 грудня 00:54
Держаудитслужба та Expertise France узгодили подальші к ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення