МВС: Україна очолила 15-й регіон Міжнародної асоціації жінок у поліції

10.09 19:30    
У рамках 61-ї Конференції було проведено засідання Загальних зборів МАЖП, під час якого підбито підсумки роботи попереднього правління та оголошено про завершення його повноважень. Також було представлено нову очільницю МАЖП — Джулію Єгер та керівників регіонів. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомила заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

“Для мене честь очолити 15-й регіон. Головування України на міжнародній арені дасть можливість посилити співпрацю, обмінюватися досвідом та створювати нові ініціативи для підтримки і розвитку ролі жінок у правоохоронних органах”,- зазначила Катерина Павліченко.

Під час конференції заступник Міністра провела перше засідання 15-го регіону, де були присутні колеги-поліцейські з України, Косова, Сербії та Молдови.

“Сподіваюся, що кількість представників у нашому регіоні зростатиме, а члени стануть більш активними, долучаючись до афілійованого та індивідуального членства”, - написала Катерина Павліченко у своєму дописі.

Окрім того, заступник Міністра внутрішніх справ мала зустріч із новопризначеною президенткою МАЖП Джулією Єгер, під час якої обговорили поточну роботу УАППО та МАЖП, а також плани розвитку 15-го регіону. Крім того, заступник Міністра мала нагоду поділитися досвідом України й підкреслити важливу роль жінок у правоохоронних органах в умовах війни.

“Також дякую попередній президентці МАЖП — Деборі Фрідль, за її вагомий внесок та підтримку України! Наголошую на готовності продовжувати нашу спільну роботу задля посилення голосу жінок-правоохоронниць на міжнародному рівні”, - підсумувала Катерина Павліченко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:20
На Черкащині судитимуть військовослужбовців та цивільну ...
Вчора 22:18
Прикордонники викрили схему по Закарпаттю: затримано ді ...
Вчора 22:18
Прикордонники викрили злочинне угруповання, яке займало ...
Вчора 22:17
У Харкові прикордонники затримали «торговця впливом»
Вчора 22:17
Викрито факт одержання неправомірної вигоди військовосл ...
09 лютого 19:11
Холодильне обладнання - стратегічна інвестиція для бізн ...
06 лютого 17:59
Укладання плитки на сходи: переваги та особливості
04 лютого 16:33
Где купить современный самогонный аппарат?
03 лютого 16:11
Основні матеріали для широкоформатного друку: банер, пл ...
03 лютого 16:10
Чому інвестори роблять ставку на готові квартири з ремо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення