У Черкасах затримано одного з рекетирів, який вимагав 1,5 млн грн неіснуючого боргу

24.10 20:15    
За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю за фактами вимагання та незаконного заволодіння транспортним засобом, поєднаного з погрозою застосування насильства (ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 289 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, погрожуючи фізичною розправою, вимагав від співвласника товариства з пасажирських перевезень 1,5 млн грн неіснуючого боргу. Він діяв в інтересах бізнес-партнера потерпілого, якому останній нібито був винен цю суму коштів.

У якості застави та гарантії передачі грошей черкащанин змусив підприємця написати розписку про передачу автомобіля Tesla, ключів від транспортного засобу й свідоцтва про реєстрацію.

Правоохоронці затримали підозрюваного в одному із закладів обласного центру під час передачі частини «боргу» у сумі 20 тис доларів США.

Наразі за клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

У межах кримінального провадження встановлюються інші епізоди протиправної діяльності, а також причетність інших осіб до вчинених злочинів.

Досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ Нацполіції в Черкаській області, оперативний супровід – Управління СБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:52
На Волині прикордонники викрили підпільне виробництво т ...
Вчора 22:51
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову вин ...
Вчора 22:48
Спецоперація «Чорна гільза»: поліцейські ліквідували ка ...
Вчора 22:43
У Києві Нацполіція затримала "генерала", який вимагав ...
Вчора 22:42
На Сумщині поліція та СБУ ліквідували шахрайський кол-ц ...
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
22 квітня 22:08
Профессиональная помощь против зависимости: преимуществ ...
22 квітня 22:01
«ШвидкоГроші» виходять на біржу: навіщо компанії обліга ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення