На Сумщині змонтували новітній компʼютерний томограф для якісної діагностики та лікування маленьких пацієнтів

24.10 20:51    
У Сумській обласній дитячій клінічній лікарні змонтували сучасний 16-зрізовий компʼютерний томограф General Electric «Optima CT520». Медобладнання придбали у рамках одного зі спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Завдяки появі такого обладнання маленькі пацієнти отримають доступ до безоплатних діагностичних медпослуг безпосередньо у лікарні. Раніше у медзакладі власного комп’ютерного томографа не було. Натомість протягом 2023 року Сумська обласна дитяча клінічна лікарня прийняла 750 пацієнтів, які потребували обстеження на комп’ютерному томографі. З них 520 – це діти, які потребували контрастного дослідження. Тепер пацієнти лікарні будуть забезпечені необхідними медичними послугами.

У результаті застосування новітнього обладнання вдасться:

знизити дозу опромінення до 40 % без втрати якості зображення;
забезпечити швидке сканування з високою просторовою роздільною здатністю;
покращити точність дослідження;
знизити кількість випадків помилок під час дослідження.
Завдяки появі сучасного обладнання у лікарні зможуть надавати складніші медичні послуги пацієнтам, використовуючи найновітнішу методику діагностування. Медики оперативно і безпечно діагностуватимуть патологічні стани, проводитимуть диференційну діагностику, визначатимуть подальшу тактику лікування маленьких пацієнтів тощо.

Зазначимо, що медичний персонал Сумської обласної дитячої клінічної лікарні пройде необхідне навчання для роботи з компʼютерним томографом. Далі лікарі зможуть працювати з КТ та надавати потрібні медпослуги пацієнтам після отримання дозволу на право його експлуатації в ДІЯР.

Нагадаємо, що нещодавно ще один новітній комп’ютерний томограф було змонтовано у Дитячій міській клінічній лікарні Полтави.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення