На Рівненщині викрито схему переправлення чоловіків призовного віку за кордон

30.10 14:13    
Оперативники 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців спільно зі співробітниками УСБУ в Рівненській області викрили учасників організованої групи, які налагодили незаконне переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України до країн ЄС.

Правоохоронці зібрали доказову базу та встановили повну схему злочинної діяльності з розподіленням ролей.

Протиправну схему організували жителі Рівненщини віком від 22 до 50 років. Ділки підшукували зацікавлених осіб, які мали на меті покинути територію України в незаконний спосіб, та надалі надавали втікачам детальні вказівки щодо маршрутів руху та особливостей незаконного перетинання держрубежу. Вартість послуг становила 5000 доларів США з кожного «клієнта».

В результаті спецоперації правоохоронці затримали трьох організаторів схеми та групу осіб під час незаконної подорожі до кордону.

У ході обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження виявлено транспортні засоби, мобільні телефони, а також 17 500 доларів США та 1750 євро.

Наразі організаторам оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. На вилучене майно накладено арешт. Слідчі дії тривають.

Проводились заходи за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури. Кримінальне провадження розпочато за ініціативи оперативних співробітників Держприкордонслужби України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:51
На Закарпатті «на гарячому» викрили двох військовослужб ...
Сьогодні 17:50
Організатора незаконного переправлення чоловіків за кор ...
Сьогодні 17:50
Прикордонники викрили канал незаконного переправлення о ...
Сьогодні 17:49
Прикордонники ліквідували три канали переправлення осіб ...
Сьогодні 17:49
На Харківщині припинено масштабне виробництво контрафак ...
Вчора 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення