Бюро економічної безпеки на Одещині вилучило три контейнери з 2 млн пачок контрабандних сигарет

04.12 16:21    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області виявили у трьох 40-футових морських контейнерах понад 2 млн пачок сигарет без марок акцизного податку вартістю 165,6 млн грн.

Встановлено, що група осіб впродовж року купувала сигарети, нелегально виготовлені на одній з вітчизняних фабрик, та надалі розповсюджувала їх як в Україні, так і за її межами.

Детективи БЕБ провели 3 санкціонованих огляди морських контейнерів на території одного із портів «Великої Одеси».

У ході проведення слідчо-оперативних заходів вилучено 4 140 тис. коробів, у яких були сховані понад 2 млн пачок сигарет без марок акцизного податку. Їх планували експортувати до Таїланду та Об`єднаних Арабських Еміратів. У товарно-супровідних документах на вантаж значилося, що тютюнові вироби марковані для продажу в магазинах Duty Free. Водночас, відповідно до інформації, що розміщена на пачках, сигарети були виготовлені нібито в Єгипті, Португалії та Швейцарії.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

Оперативний супровід здійснюють оперативники Одеського прикордонного загону. Процесуальне керівництво – Одеська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
06 лютого 18:58
Судитимуть голову ВЛК, який за грошову винагороду сприя ...
06 лютого 18:57
Майже 800 тис грн збитків: начальник служби зв’язку вій ...
06 лютого 18:51
Схема на 45 тисяч євро: прикордонники затримали групу о ...
06 лютого 18:50
В Івано-Франківській області викрили прикордонника, яки ...
06 лютого 18:50
На Вінниччині прикордонники ліквідували нелегальний «се ...
06 лютого 17:59
Укладання плитки на сходи: переваги та особливості
04 лютого 16:33
Где купить современный самогонный аппарат?
03 лютого 16:11
Основні матеріали для широкоформатного друку: банер, пл ...
03 лютого 16:10
Чому інвестори роблять ставку на готові квартири з ремо ...
02 лютого 17:12
Где снимать деньги с Монобанка: все способы и комиссии
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення