Нацполіція заблокувала два нелегальні канали переправлення чоловіків призовного віку за кордон на території Львівщини та Буковини

10.12 16:18    
Поліцейські затримали організаторів двох злочинних схем. Чернівецькі ділки вимагали від «клієнтів» плату у розмірі 11 000 доларів з однієї особи, а львівські зловмисники оцінювали свої «послуги» у 7000 доларів з кожного.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції затримали 38-річну львівʼянку, яка налагодила схему незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон. Після підбору охочих виїхати, фігурантка обіцяла розв'язати питання щодо безперешкодного їх пропуску до країн ЄС. Правоохоронці затримали зловмисницю на території одного з прикордонних пунктів пропуску на території Львівської області.

Протиправну діяльність ще однієї групи осіб припинили працівники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області. За 11 000 доларів фігуранти забезпечували супровід чоловіків з інших регіонів до Буковини, гарантували проїзд блокпостів, їх поселення та подальше переправлення до Румунії поза офіційними пунктами пропуску. Організатора схеми незаконного перетину кордону затримали в обласному центрі після отримання «авансу».

Двох причетних водіїв, які відповідали за перевезення охочих перетнути кордон, затримали у селищі на кордоні з Румунією, звідки повинен був починатися їхній «трансфер» лісом за межі країни. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру та обрання для них запобіжних заходів.

Окрім учасників угруповання, чернівецькі поліцейські затримали двох чоловіків призовного віку, які планували незаконно перетнути кордон. Щодо обох складені адміністративні протоколи.

Організаторів двох схем затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм повідомлено про підозру. Залежно від участі дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводилися за участі працівників 7-го прикордонного Карпатського загону (м. Львів) та ОРВ 31-го прикордонного загону (м. Чернівці) за процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та Чернівецької обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення