БЕБ ліквідувало підпільні промислові цехи, які виготовляли сигарети для внутрішнього ринку та експорту

11.12 13:14    
Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, які організували незаконне виробництво та розповсюдження підакцизних товарів у промисловому масштабі. Вилучено 2 лінії повного циклу виробництва.

За допомогою промислового обладнання група виготовляла сигарети без марок акцизного податку та без дозвільних документів. Крім того, у цехах нелегально виготовляли тютюн для кальяну. Готову продукцію продавали як на території України, так і за її межами. Потужності знаходилися у лісовій зоні Київської області та були добре замасковані.

Детективи БЕБ провели 19 обшуків, виявили та вилучили 1 лінію для виготовлення сигарет, 1 лінію для виготовлення тютюну для кальяну. Лінії складають цілісні майнові комплекси, що забезпечують всі етапи технологічного процесу виготовлення сигарет та тютюну для кальяну.

Також вилучено готову продукцію, а саме 128 тис. пачок сигарети, понад 5 тонн тютюну для кальяну, понад 10 тонн тютюну для виготовлення сигарет, ароматизатори, смакові добавки, різноманітний пакувальний матеріал (поліграфічна продукція, сигаретний папір, полімерні місткості для пакування тютюну для кальяну тощо). Орієнтовна вартість вилученого майна становить 23 млн грн.

Наразі тривають слідчі дії, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Оперативний супровід здійснювали детективи Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ. Процесуальне керівництво — прокурори Офісу Генерального прокурора.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення