На Сумщині ДБР викрило працівників Держрибагентства, які замість боротьби з браконьєрством, самі займались незаконним промислом

24.12 13:44    
Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією повідомили про підозру двом інспекторам Управління Держагентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Сумській області та їх цивільному спільнику. Протягом декількох місяців вони незаконно виловлювали рибу на території Косівщинського водосховища у промислових масштабах.

За даними слідства, фігуранти замість того, аби боротися з незаконним виловом риби, очолили злочинний промисел.

На службовому автомобілі рибного патруля, під виглядом перевірок водойм, зловмисники розставляли десятки метрів сіток.

Незаконно виловлену рибу, у тому числі й червонокнижну, ділки продавали на центральному ринку у Сумах. Лише за один задокументований виїзд на водойму вони заробили понад пів мільйона гривень.

Двоє інспекторів та їхній спільник підозрюються у зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки та незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 249 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Сумська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення