На Одещині правоохоронці припинили діяльність рекетирів, які вимагали кошти з прикордонників

22.01 17:44    
Офіцери відділу власної безпеки ГВЗВВБ «Південь» спільно з працівниками УМП ГУНП в Одеській області, слідчими СВ ВП № 1 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області, під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси та за силової підтримки 10 мобільного прикордонного загону «ДОЗОР» прикрили діяльність угруповання, яке займалось рекетом.

Незаконне злочинне формування створив один із двох ув’язнених, які нині відбувають покарання у слідчому ізоляторі, долучивши до своєї незаконної справи колишнього співкамерника – 25-річного жителя міста Подільськ. Останній вийшов на волю після «відсидки» за ч. 3 статті 185 КК України «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому».

За вигаданим приводом злочинці через свого поплічника, який перебуває на волі, здійснювали погрози життю та здоров’ю двом прикордонникам з метою отримання від останніх грошових коштів. За результатами проведених низки санкціонованих обшуків у фігуранта вилучили готівку, 8 мобільних телефонів, зброю та інші речові докази протиправної діяльності.

Чоловіка затримали за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 189 КК України «Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану» та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також готується підозра і перекваліфікація дій організаторів угруповання, які зараз відбувають покарання.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення