Воював на боці ворога – повідомлено про підозру колишньому українському військовослужбовцю, який залишився в Криму

30.01 15:10    
За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону колишньому інженеру командування військової частини повідомлено про підозру за фактами державної зради та дезертирства (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України).

За даними слідства, у березні 2014 року під час окупації Криму колишній військовослужбовець не прибув до визначеного командуванням нового місця розташування військової частини та відмовився виконувати обов'язки несення військової служби у Збройних Силах України.

Надалі підозрюваний уклав контракт зі зс рф та проходив військову службу
на різних посадах, у тому числі заступника командира батальйону управління з озброєння 127 окремої бригади розвідки чорноморського флоту рф.

Підозрюваного, який потрапив у полон до ЗСУ на території Донецької області, затримали правоохоронці в порядку ст. 615 КПК України.

Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у Миколаєві, оперативний супровід – Департамент військової контррозвідки СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення