Привласнили 4,5 млн грн і завищили тарифи для містян – повідомлено про підозру ексчиновникам теплокомуненерго

04.02 14:39    
За процесуального керівництва прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом ексвисокопосадовцям теплоенергетичних підприємств обласного центру.

Керівника комерційного товариства підозрюють у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Директору комунального підприємства інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у 2021-2022 роках керівник комерційного підприємства навмисно занизив втрати теплової енергії, заволодівши коштами громади. Водночас директор комунального підприємства неналежно перевірив надані показники, що призвело до завищення вартості тепла для мешканців.

Через ці дії підприємство недоотримало 4,5 млн грн компенсації за витрати теплової енергії, а споживачі переплатили понад 7,5 млн грн.

Фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді застави. Досудове розслідування триває. Його здійснюють слідчі слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення