Терористичний акт на замовлення рф: Нацполіція та СБУ затримали ворожу агентку

06.02 11:44    
38-річна жителька Харкова підозрюється у вчиненні вибуху біля оселі ветерана ЗСУ, внаслідок чого він отримав поранення.

Встановлено, що жінку завербували російські спецслужби після її антиукраїнської позиції у коментарях в соцмережі. Далі вона отримала інструкцію від російських кураторів через месенджер Telegram. Її завданням було закласти вибуховий пристрій поблизу приватного будинку у Слобідському районі. Для цього вона заклала вибухівку у автомобільну покришку, а телефон замаскувала у коробку та присипала листям.

Наступного дня пристрій був дистанційно підірваний, унаслідок чого постраждав 52-річний ветеран ЗСУ. Потерпілого госпіталізували з пораненням.

28 січня правоохоронці затримали підозрювану за місцем проживання.

Під час обшуків у затриманої вилучено мобільний телефон, де велася переписка з куратором. Також виявлено одяг, що використовувався під час вчинення злочину, та речовина для виготовлення вибухівки.

Жінці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Їй загрожує 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють співробітники СБУ в Харківській області спільно оперативниками управління карного розшуку та відділу поліції № 2 ХРУП № 1, за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:12
Оперативна інформація дозволила зірвати спробу нелегаль ...
Сьогодні 00:12
Оперативники Чернівецького прикордонного загону ліквіду ...
Сьогодні 00:11
Криворізькі поліцейські спільно із СБУ затримали збувач ...
Сьогодні 00:10
На Дніпропетровщині слідчі поліції повідомили про підоз ...
Сьогодні 00:08
15 років за державну зраду: перейшли на бік ворога та б ...
Вчора 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
27 грудня 17:25
Почему рестораны доставляют заказы в алюминиевых контей ...
25 грудня 18:30
Огляд рейтингу служб доставки суші в Києві від Діалог U ...
24 грудня 23:27
Блендер: незаменимый помощник на кухне
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення