На Львівщині прикордонники ліквідували канал незаконного переправлення осіб через кордон

10.02 14:48    
Співробітники оперативно-розшукового відділу 7 прикордонного Карпатського загону спільно з працівниками УМП ГУ НП в Львівській обл., слідчим СВ Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон.

Встановлено, що 36-річна мешканка Львівщини за 1 500 доларів США взялася виготовляти пакет документів та подальший супровід через один із пунктів пропуску на Львівщині громадянина України призовного віку. Жінка пообіцяла клієнту, що допоможе зняти його з військового обліку та забезпечить запрошення на працевлаштування в Німеччині.

Читайте по темі: На Житомирщині ліквідовано канал переправлення осіб призовного віку до країн ЄС - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/213905-na-zhitomirschin-lkvdovano-kanal-perepravlennya-osb-prizovnogo-vku-do-krayin-yes.html

Правоохоронці задокументували злочинну діяльність. Наразі фігурантці справи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Під час обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони, банківські картки, а також речі та предмети, які мають значення для досудового розслідування та можуть бути використані як доказ в кримінальному провадженні.

Розслідування триває. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до цієї схеми.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення