Кіберполіцейські викрили зловмисників, які підробляли договори позики та хотіли заволодіти 14 млн грн

10.02 18:27    
Кіберполіцейські Києва спільно зі слідчими Головного управління Нацполіції у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури викрили двох аферистів на підробці документів задля подальшого стягнення неіснуючих заборгованостей з громадян.

Слідством встановлено, що зловмисники, здобувши особисті банківські дані низки громадян, використали їх для підробки договорів позики грошей. Також фігуранти підробили виконавчі надписи одного з приватних нотаріусів.

У подальшому сфальсифіковані документи фігуранти надіслали до виконавчої служби для стягнення неіснуючої заборгованості з банківських рахунків громадян.

Згідно із злочинним планом, примусово стягнені з громадян кошти за підробленими договорами виконавча служба мала надіслати на підконтрольні зловмисникам банківські рахунки дропів.

Читайте по темі: Кібербезпека дітей: бердичівські шкільні офіцери поліції вчать обачності в Інтернеті -
https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/214516-kberbezpeka-dtey-berdichvsk-shkln-ofceri-polcyi-vchat-obachnost-v-nternet.html

Утім завдяки оперативному реагуванню поліції та взаємодії з Шевченківським відділом державної виконавчої служби у м. Києві недопущено неправомірне перерахування близько 14 млн грн на підконтрольні зловмисникам рахунки.

Правоохоронці встановили осіб, причетних до злочинної схеми, та за силової підтримки полку поліції особливого призначення № 1 ГУНП у м. Києві провели низку обшуків на території Київської області та в Харкові. Вилучено мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи та копії документів.

Фігурантам оголошено про підозри за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 190, ч.ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі до суду направлено клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення