Служба зайнятості з рекрутинговою платформою домовилися про співпрацю

18.02 23:40    
18 лютого Державна служба зайнятості та рекрутингова платформа Lobby X підписали меморандум про співпрацю для підтримки ветеранів, зокрема у громадах.
Організації об’єднали зусилля для допомоги ветеранам у професійній орієнтації, навчанні, працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу. Крім цього, сторони домовилися обмінюватися експертизою, досвідом та напрацюваннями. Ще один напрямок співпраці — створення нових можливостей для ветеранів та ветеранок через співпрацю з роботодавцями, зокрема поширення практики ветеранських стажувань.
«У Служби зайнятості є контакти з десятками тисяч роботодавців та офіси по всій країні, є власні заклади професійно-технічної освіти, ваучери на навчання в інших закладах та ветеранські гранти на власну справу до 1 млн грн. В офісах «Зроблено в Україні» на базі центрів зайнятості можна дізнатися й про інші можливості від держави, отримати консультації з розробки бізнес-планів», – розповіла директор Служби зайнятості Юлія Жовтяк.

«Ми в Lobby X допомагаємо українцям знайти своє місце у Силах безпеки та оборони, а після служби — повернутися до цивільного життя через професійну реалізацію. Ми допомагаємо ветеранам у працевлаштуванні через онлайн карʼєрне консультування, тож ця можливість доступна для людей з будь-якої точки країни. Співпраця із Центром зайнятості дозволить масштабувати нашу роботу в цьому напрямку», — сказав засновник Lobby X Владислав Грезєв.

Довідково

Державна служба зайнятості — система державних установ для впливу на ринок праці та соціальної підтримки непрацюючих громадян. Створена у 1990 році.

Lobby X — українська недержавна платформа з працевлаштування та агенція з рекрутингу. Заснована у 2015 році.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення