У лютому землевпорядники Миколаївщини надали майже 4,6 тис. адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру

03.03 14:27    
Протягом лютого місяця поточного року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали населенню 4 560 адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру.

На платній основі надано 3 028 послуг, а саме: надано 2 701 відомість з Державного земельного кадастру та внесено 327 виправлень у відомості Державного земельного кадастру. За ці послуги до бюджетів органів місцевого самоврядування Миколаївщини надійшло 417,5 тис. гривень.

Безоплатно фахівці надали 1 532 адміністративні послуги, серед яких найбільш затребуваними є послуги щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (1 138), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу (127) та щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу (253). Крім того, до Державного земельного кадастру внесено 3 відомості про землі в межах АТО та 2 відомості про нормативну грошову оцінку населених пунктів.

Також протягом звітного періоду фахівці землевпорядної служби Миколаївщини зареєстрували 407 земельних ділянок, правовстановлюючі документи на які видано до 01.01.2013.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:03
Українці 40+ років зможуть безоплатно пройти скринінг з ...
Вчора 21:01
Інтернет під час блекаутів: українці зможуть шукати xPO ...
Вчора 21:00
Юлія Свириденко заслухала звіт заступника Голови Держау ...
Вчора 21:00
Досвід України в реалізації програм Interreg став прикл ...
Вчора 20:59
До кордону не доїхали: на Буковині прикордонники затрим ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення