На Дніпропетровщині ліквідовано масштабну схему незаконного виготовлення та реалізації алкогольних виробів

04.03 10:32    
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури та Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра припинено діяльність з виготовлення і реалізації контрафактного підакцизного алкоголю.

За даними слідства, на території Харківської та Дніпропетровської областей діяла група осіб, яка організувала підпільний цех з виготовлення контрафактних алкогольних напоїв без марок акцизного податку та їхній збут.

Контрафакт збували оптом та у роздріб по всій території Дніпропетровської області.

У ході спецоперації правоохоронцями проведено санкціоновані обшуки на території Дніпропетровської та Харківської областей за місцями виробництва, зберігання та збуту фальсифікованої продукції.

Вилучено з протиправного обігу понад 120 тис літрів спирту та фальсифікованого алкоголю, комп’ютерну техніку та обладнання, на якому вироблялись та пакувались товари.

Вартість вилученого – понад 25 млн грн.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 199 КК України).

Встановлюються всі причетні.

Заходи з викриття проводили прокурори спільно з військовослужбовцями Управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення