БЕБ передало активи перевантажувально-складського комплексу зернових вантажів, що належить компанії, яку пов`язують з відомим бізнесменом, в управління АРМА

13.03 14:55    
За матеріалами детективів Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва було задоволено клопотання прокурора та передано в управління Національному агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА) об’єкти нерухомого майна, що входять до складу єдиного цілісного майнового комплексу морського перевантажувального терміналу з причалом на території Одеської області.

Передані в управління АРМА активи належать компанії, яку пов`язують з відомим бізнесменом, відносно якого рішенням Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію указом Президента України від 12 лютого цього року, застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Слідством встановлено, що службові особи декількох компаній, в тому числі одного з найбільших банків країни, серед яких фігурують колишні акціонери цього банку, зокрема відомий бізнесмен та його оточення, у 2016 році здійснили незаконні дії щодо заставного майна – морського перевантажувально-складського комплексу зернових вантажів, який перебував у заставі за іпотечним договором.

Окрім того, у кримінальному провадженні здійснюється досудове розслідування за фактом ухилення від сплати податків у 2022–2024 роках службовими особами згаданих підприємств, що призвело до ненадходження до державного бюджету України коштів в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 388 Кримінального кодексу України здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводження Служби безпеки України. Процесуальне керівництво – Офіс Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення